Skip to content
Röplabda „Amatőr” Országos Diákolimpia PDF Nyomtatás

Március 15-én a IV.kcs-os fiú röplabdások képviselték iskolánkat a Veszprémben megrendezésre kerülő „Amatőr” Országos Diákolimpián. A hat iskola részvételével lezajló versenyen csapatunk vereség nélkül hódította el a bajnoki címet.

Csoportmérkőzések:   

EKF Gyakorló/ Eger – Táncsics/ Budapest              2:0

                                                                       -  Ramassetter / Sümeg           2:0  

Keresztjáték:          

EKF Gyakorló/ Eger -  SKÁID/ Salgótarján            2:0

  Döntő:       

EKF Gyakorló/ Eger -  Arany/ Alap                         2:0

 

 

A csapat tagjai:          Csontos László / teljesítményéért különdíjban részesült/

Kácsor Bence

Kovács Ábrahám

Kökény Ákos

Stefán Richárd

Petrucsik Bence

Vágási Zsolt

 

Testnevelő:                 Vincze Tamás

 

 

 

 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa1270
mod_vvisit_counterHéten6802
mod_vvisit_counterHónapban23767
mod_vvisit_counterÖsszes3265195

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink