Skip to content
Aerobik Országos Magyar Bajnokság PDF Nyomtatás

Október 2-án Pécsett rendezték meg a 2010-es Aerobik Országos Magyar Bajnokságot. Iskolánk sportkörének diákjai is részt vettek az eseményen Ódor Viktória Tanárnő felkészítésével, s igen szép eredménnyel tértek haza.

 

 

UPII. TRIÓ 2.HELY: Sütő Eszter - Seres Zsófia - Csikós Nóra

UPII. CSOPORT 6. HELY: Dávid Anett - Penczu Dóra - Smuczer Orsolya - Sütő Eszter - Csikós Nóra - Seres Zsófia

UPII. EGYÉNI 15. HELY: Smuczer Orsolya

UPIII. TRIÓ 12. HELY: Laurinyecz Emese - Seres Viktória - Molnár Anna

UPIII. CSOPORT 9. HELY: Vas Nikol - Zvara Panna - Molnár Anna - Laurinyecz Emese - Seres Viktória

Gratulálunk a versenyzőknek és edzőjüknek!

 
 
< Előző

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa1285
mod_vvisit_counterHéten6817
mod_vvisit_counterHónapban23782
mod_vvisit_counterÖsszes3265211

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink