Skip to content
Aerobik diákolimpia döntő eredmények PDF Nyomtatás

2010. április 18-án Békésen rendezték meg az aerobik diákolimpia országos döntőjét. A Gyakorlósok nagyon szépen szerepeltek, így a legeredményesebb egri iskola az Eszterházy Károly Gyakorlóiskola volt. Az éremesélyes egységek a döntőn is megállták a helyüket, nagyon színvonalas gyakorlatot adtak elő. A döntőbe jutott 11 egységből 8 egység az első 5 helyezett között volt, összesen három aranyérem, egy ezüst, és egy bronzérem  volt a napi termés.

Az UP2 csoportunk (Csikós Nóra, Dávid Anett, Penczu Dóri, Seres Zsófi, Smuczer Fanni, Sütő Eszter, Várallyay Anett) az elődöntők sikerei után ismét bebizonyította, hogy Ők a legjobbak, akárcsak Tóth Boglárka (Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola tanulója), aki szintén megkoronázta idei diákolimpiai sikereit  harmadszor is aranyéremmel. Így tett Csikós Nóri, Seres Zsófi és Sütő Eszter is trióban, aranyérmes gyakorlattal utasítottak mindenkit maguk mögé. Balogh Orsi és Smuczer Orsi páros talán utoljára lépett fel együtt, ők ezúttal helyet cserélve másik párosunkkal, ezüstéremmel térhettek haza, míg Dávid Anett és Penczu Dóri párosa abronzérmet nyerte el.

Az egységeket Ódor Viktória edző és testnevelő készítette fel.
Fényképek, videók a Szakosztály honlapján.

Egyesületünk eredményei:

 • BASIC aerobik kategória
  • UPIII. TRIÓ
   4.hely: Laurinyecz Emese, Molnár Anna, Seres Viktória
  • UPIII. CSOPORT
   5.hely: Laurinyecz Emese, Molnár Anna, Seres Viktória, Vas Nikol, Zvara Panna
  • UPII. EGYÉNI
   10.hely: Sütő Eszter
   8.hely: Smuczer Orsolya 
  • UPII. PÁROS
   2.hely: Balogh Orsolya, Smuczer Orsolya
   3.hely: Dávid Anett, Penczu Dóra
   6.hely: Csikós Nóri, Seres Zsófia
  • UPII. TRIÓ
   1.hely: Csikós Nóra, Seres Zsófia, Sütő Eszter
   5.hely: Balogh Orsolya, Smuczer Fanni, Smuczer Orsolya
   4.hely: Dávid Anett, Penczu Dóra, Várallyay Anett 
  • UPII CSOPORT
   1.hely: Csikós Nóra, Dávid Anett, Penczu Dóra, Seres Zsófia, Sütő Eszter, Smuczer Fanni, Várallyay Anett
  • FELNŐTT Női EGYÉNI
   1.hely: Tóth Boglárka (Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola)
 • CHALLENGE CSOPORT UPII
  5.hely:, Kaló Dóra, Kaló Kinga, Kaló Lilla, Kovács Barbara, Sós Viktória (Dr. Kemény Ferenc Általános Iskola)
 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa1838
mod_vvisit_counterHéten4716
mod_vvisit_counterHónapban31378
mod_vvisit_counterÖsszes3272807

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink