Skip to content
Megismételt siker, 1 arany, 1 bronz PDF Nyomtatás

Egerben került megrendezésre az északi régió utánpótlás csapatainak leány röplabda tornája. Iskolánk csapatai ismét sikeresen szerepeltek, legyőzték a diákolimpiára készülő nyíregyházi, miskolci riválisukat.

Eger Kupa mini kismini 2010.01.09. röplabda torna

Minisek (6.o) eredményei

1./        Eszterházy Károly Gyakorlóiskola, Eger

2./        Bem J. Általános Iskola, Nyíregyháza

3./        Arany János Általános Iskola, Nyíregyháza

4./        MISI

 

Kisminisek (5.o) eredményei

1./        Bem J. Általános Iskola, Nyíregyháza

2./        MISI

3./        Eszterházy Károly Gyakorlóiskola, Eger

4./        Arany J. Általános Iskola, Nyíregyháza

 

A csapat tagjai:

Gáspár Henrietta, Lénárt Vivien, Denk Lili, Dorkó Melinda, Domoszlai Luca, Pap Bettina, Túri Inez, Majoros Dóra, Csengeri Gréta.

 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa1340
mod_vvisit_counterHéten6872
mod_vvisit_counterHónapban23837
mod_vvisit_counterÖsszes3265266

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink