Skip to content
Grundbirkózóink szereplése a városi és megyei diákolimpiai döntőn PDF Nyomtatás

 A városi grundbirkózó diákolimpiai versenyen iskolánk csapata az első helyen végzett. Kitartó, lelkes küzdelemben győzték le tanulóink a Kemény Ferenc, a Szent Imre és a Pásztorvölgyi iskola diákjait.

Eredmények: 

Lányok:        24 kg.......       1.hely Máté Anna


                        27 kg.......       1.hely Szabó Elizabeth  2.hely Takács Lilla   3.hely Jakab Sarolta


                        31 kg.......       2.hely Maruzs Nikolett


                        40 kg.......       3.hely Eged Virág


                        + 45 kg......      2.hely Huszár Viktória   3.hely Varga Mirjam

Fiúk:              24 kg........      3.hely Tomasovszky Balázs


                        26 kg.......       2.hely Nagy Dániel   3.hely Lukács Bence


                        34 kg........      3.hely Vincze Zsombo


                        + 45 kg........    2.hely Darmos RichárdA megyei döntőn sajnos mind a lányok, mind a fiúk az utolsó helyen végeztek,annak ellenére, hogy a városi versenyen ők voltak a legeredményesebbek. Hiába voltak egy-egy súlycsoportban veretlenek tanulóink, itt már csak csapatként versenyezhettek. Sajnos sem a lány, sem a fiú csapatunk nem volt teljes betegség, zeneiskolai és egyéb elfoglaltság, illetve negatív tanulói vagy szülői hozzáállás miatt.


Köszönjük azoknak a tanulóknak a  teljesítményét, akik mindent megtettek színvonalas versenyzésükkel és becsületesen álltak helyt a küzdelmek során.

Képek megtekinthetők a fényképalbumban.

Gomány Melinda

testnevelő

 

 

 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa1814
mod_vvisit_counterHéten4692
mod_vvisit_counterHónapban31354
mod_vvisit_counterÖsszes3272783

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink