Skip to content
Eredményes szereplés németből a Kölcsey megyei nyelvi versenyen PDF Nyomtatás

A hevesi Körzeti Általános Iskola idegen nyelvből is meghirdetett versenyére azok a tanulók jelentkezhettek, akik az angol, illetve német német nyelvet nem emelt óraszámban tanulják.

Vitai Ferenc, iskolánk 8.d osztályos tanulója német nyelvből 3. helyezést ért el.

 

 

 

Gratulálunk a szép eredményhez!

 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa634
mod_vvisit_counterHéten3993
mod_vvisit_counterHónapban26399
mod_vvisit_counterÖsszes3544146

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink