Skip to content
Volley 2020 Röplabda Torna PDF Nyomtatás
A Volley 2020 pályázat keretében  iskolánk adott otthont március végén a röplabda népszerűsítését szolgáló rendezvénynek. 10 lány, 9 fiú minis és 5 szuper minis mix csapat nevezett a versenyre Sárospataktól - Nyíregyházáig, Kunhegyestől - Bélapátfalváig. Ez kb. 190 gyermeket jelentett, akik iskolánk csarnokában és tornatermében ütötték a labdát. Egy szettes meccsek nyújtottak lehetőséget arra, hogy élménydús napot varázsoljunk a gyerekeknek, hogy még inkább megszerettessük velük a mozgást és ezt a szép sportágat, nem beszélve arról, hogy a koncentrációjukat is tudtuk ezekkel a „villámmeccsekkel” fejleszteni!

Iskolánkat az ötödikes korosztályban a következő lányok képviselték: Apró Anna, Bak Natália, Balázs Eszter, Besenyei Panna, Fülöp Elizabet, Koncz Lilla, Lipkovics Bella, Oláh Kinga és Riczkó Dóra
A fiúk:„A” csapata:  Berisha Valentin, Csák Ádám, Dániel Gergő, Majoros Balázs, Tamasi Teofil, Zobolyák Dániel,
„B” csapat: Apró Péter, Bóta Botond, Ivancsó Tamás, Komlósi Márk, Seres Dávid, Varga Gergő .
Míg a 3-4. évfolyamosok között Ajlik Zóra, Balog Stella, Csirke Laura, Csizmadia Milán, Katona Baján, Lengyel Dániel, Rácz Judit, Szajlai Kristóf, Winkler Gergő alkották mix együttesünket.
A kategóriákban, csoportonként - a csapatok közti versenyek végeredménye a következő volt:
Piros lány mini csoportban:   
 I. Chiovini „A”
II. Pásztorvölgyi Gimnázium
III. Petőfi „A”,
IV. Szent Jakab
V. Árvai „B”
Sárga lány mini csoportban:    
I. Chiovini „B”
II. EKF
III. Árvay „A”
IV. Petőfi
V. Rákóczi
Kék fiú mini csoportban:    
I. Kunhegyes „A”
II. EKF „A”
III. Gyöngyös SI
IV. Ádám Jenő „B”
Zöld fiú mini csoportban:   
 I. Ádám Jenő „A”
 II. Kazinczy
 III. EKF „B”
 IV. Szent Jakab
 V. Kunhegyes „B”
Szuper mini:        
I. Chiovini
II. Kunhegyes „A”
III. EKF
IV. Kunhegyes „B” lett.
Az eredményhez gratulálunk és további sok sikert kívánunk!    
Pogonyiné Kurucz Mónika
2014.04.28.
 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa43
mod_vvisit_counterHéten3514
mod_vvisit_counterHónapban27246
mod_vvisit_counterÖsszes3427635

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink