Skip to content
Újabb megyei döntős kézicsapat! PDF Nyomtatás
Veretlenül, pontveszteség nélkül nyerte meg a városi fordulók minden mérkőzését és jutott be az amatőr diákolimpia megyei döntőjébe iskolánk lány csapata. Ebben a versenyrendszerben azok a diákok szerepelhetnek, akik a sportág nem igazolt játékosai – azaz nem játszanak versenyszerűen semmilyen bajnokságban sem. Az amatőr lányok – eddig profi módon teljesítettek! Bízunk a hasonló folytatásban – a március 20-án rendezendő megyei döntő mérkőzésein!
A bajnokság eredményei:
EKF Gyakorló Gimnázium – IQ Pont Gimnázium        18:03
Szilágyi Gimnázium – EKF Gyakorló Gimnázium        12:13
Andrássy Szakközépiskola - EKF Gyakorló Gimnázium    08:12
EKF Gyakorló Gimnázium – IQ Pont Gimnázium        12:03
Szilágyi Gimnázium – EKF Gyakorló Gimnázium        09:12
Andrássy Szakközépiskola - EKF Gyakorló Gimnázium    13:14


Végeredmény:
1.    EKF Gyakorló Gimnázium        6     6     0     0     81:48     33     12 pont
2.    Szilágyi Erzsébet Gimnázium        6     4     0     2     61:40     21     08 pont
3.    Andrássy György KKSZKI        6     2     0     4     56:52     04     04 pont
4.    IQ Pont Gimnázium            6     0     0     6     20:78    -58     00 pont
Az 1-2. helyezett csapat a megyei döntőbe jutott!!
Gratulálunk!
2014.03.11.
 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa66
mod_vvisit_counterHéten3537
mod_vvisit_counterHónapban27269
mod_vvisit_counterÖsszes3427658

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink