Skip to content
Éremeső a megyei döntőn PDF Nyomtatás
Úszóink 9 aranyérmet szereztek a január 23-án megrendezett Úszás Megyei Diákolimpia Döntőn, ezáltal 9 versenyszámban veszünk részt az országos megmérettetésen. Nagyon sok tehetség bontogatja szárnyát iskolánkban, sikereiket az edzőknek és a kitartásuknak köszönhetik. Kiemelkedő teljesítményt nyújtott Kovács Gréta 3, Bisztriczky Sára 2 és Kovács Kristóf 2 aranyérmet szerzett.


Eredmények:

I.    korcsoport- Leányok

50 méter leány gyors     1. Bisztriczky Sára
50 méter leány hát         1.     Bisztriczky Sára
50 méter fiú mell            1.        Koós Márton

II.    korcsoport

50 méter leány gyors     1. Kovács Gréta
                                            2. Blaskó Nicol
50 méter leány hát          1. Blaskó Nicol
50 méter leány mell        1. Kovács Gráta
4*50 méter leány váltó    1. EKF Gyakorlóiskola (Kovács Gréta, Blaskó Nicole, Pásztor Flóra, Lezsák Kíra)

I.    Korcsoport - Fiúk

50 méter fiú gyors     2. Kovács Kristóf
50 méter fiú hát        1. Kovács Kristóf
50 méter fiú mell      2. Sós Miksa
4*50 méter váltó    1. EKF Gyakorlóiskola (Kovács Kristóf, Sós Miksa, Burkus Bence, Hajdú Botond)

Gratulálunk!
2014.01.28.


 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa73
mod_vvisit_counterHéten3544
mod_vvisit_counterHónapban27276
mod_vvisit_counterÖsszes3427665

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink