Skip to content
Szép eredmények atlétikából PDF Nyomtatás
Az atlétika versenyeken iskolánkat – a kis létszámú csoport ellenére – eredményesen képviselték diákjaink. Az idei tanév eredményei a sok sérülés miatt sajnos nem voltak olyan sikeresek, mint az előző tanévekben, de diákjaink sportszerű küzdelemmel, odaadóan szerepeltek mind a városi, mind pedig a megyei szintű megmérettetésen.

A Diákolimpia Városi Atlétika versenyen a következő eredmények születtek:


100 m-es síkfutás: Boros Andrea, 10.b IV. hely;
Szoboszlai Fruzsina , 12. c III. hely;
Szoboszlai Noémi, 12.c IV. hely;
Távolugrás: Bárány Dominika, 10.b III. hely;
Szoboszlai Fruzsina, 12.c III. hely;
Boros Andrea, 10.b IV. hely;
Szoboszlai Noémi, 12.c V. hely;
Magasugrás: Alter Milán, 12.c IV. hely;
Gerelyhajítás: Alter Milán, 12.c III. hely;
Súlylökés: Papp Karolina, 10.b III. hely;
Tasi Rita, 10.b IV. hely.


Megyei Döntő eredményei:

Kiemelkedő teljesítményt nyújtott
Szoboszlai Fruzsina:
-100 m-es síkfutás: III. hely;
-200 m-es síkfutás: III. hely;
-1500 m-es futás: I. hely (országos döntőbe jutott);
-3000 m-es futás: I. hely (országos döntőbe jutott);
- távolugrás: II. hely (országos döntőbe jutott);

Alter Milán:
-gerelyhajítás: III. hely;
-magasugrás: IV. hely


Papp Karolina:
-3000 m-es futás: I. hely (országos döntőbe jutott);
 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa1369
mod_vvisit_counterHéten6901
mod_vvisit_counterHónapban23866
mod_vvisit_counterÖsszes3265295

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink