Skip to content
Aranyos Gyakorlósok - Amatőrben országos első iskolánk röplabda lány csapata PDF Nyomtatás
Iskolánk IV. korcsoportos röplabdás lányai kitettek magukért a hétvégén megrendezett amatőr diákverseny országos döntőjén. Játszmavesztés nélkül minden játékrészben kiemelkedtek a 8-as döntőben. A csapat tagjai Angyal Virág, Gacsal Emese /KÜLÖNDÍJ/ Benedek Réka, Kovács Kincső, Verebélyi Tünde, Petrenkó Brigitta,Papp Bettina , Csengeri Gréta.  Gratulálunk a sportolóknak és felkészítőjüknek  Vajda Tibornénak is, aki a legeredményesebb testnevelő tanár kitüntető címet is elnyerte!


 AMATŐR ORSZÁGOS RÖPLABDA DIÁKVERSENY
IV. KORCSOPORT
LÁNYOK
DEBRECEN
2013. 03. 23.
V É G E R E D M É N Y

1.    Eszterházy Károly Gyakorlóiskola        Eger            Vajda Tiborné
2.    Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium    Budapest        Schulek Dávid
3.    Petőfi Sándor Kistérségi Iskola        Hortobágy        Szentirmai Zoltán
4.    Bárdos Lajos Általános Iskola        Hajdúszoboszló    Kissné Dobrossy Emőke
5.    Veres Péter Gimnázium             Budapest        Skripeczky Bertalan
6.    DE Arany János Gyakorló Ált. Iskola    Debrecen        Szabó László, China Béla
7.    Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Iskola    Szolnok        Szegedi Zsolt
8.    Fiumei Úti Általános Iskola            Szolnok        Bodonyi Ákos

Különdíjasok:
     Gacsal Emese                Eger
     Hernády Sára                Budapest Szent Imre
     Hegedűs Maya Angéla        Hortobágy

Legeredményesebb testnevelő tanár

        Vajda Tiborné                Eger
 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa1817
mod_vvisit_counterHéten4695
mod_vvisit_counterHónapban31357
mod_vvisit_counterÖsszes3272786

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink