Skip to content
I. helyezés regionális történelmi vetélkedőn PDF Nyomtatás

A Deák Ferenc Római Katolikus Általános Iskola „Deák és kora” címmel megrendezett jubileumi történelmi vetélkedőjén első helyen végzett iskolánk 7.e osztályából összeállított csapata.

 

A csapat tagjai:       

                                 Sellyei Diána

                                 Gál Barbara

                                 Lehoczky Réka

 

Felkészítő tanár: Vizes Lajos

 

 

 

 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa593
mod_vvisit_counterHéten3952
mod_vvisit_counterHónapban26358
mod_vvisit_counterÖsszes3544105

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink