Skip to content
Az Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlóiskola kiváló sportolója a 2007/2008-as tanévben PDF Nyomtatás

Iskolánk 12.B osztályának magas, szőke mindig mosolygós tanulója, Sántavy Máté most az érettségi vizsgák lázában ég, de az edzésekről most sem feledkezik meg, hiszen komoly céljai vannak a sport területén is.

 

A vízilabdát 2003-ban kezdte és fokozatosan lépett előre a ranglétrán, bizonyítják ezt kitűnő eredményei:

                           Serdülő OB 2006. II. hely

                           Ifjúsági OB 2007.  I. hely

                           Felnőtt MK 2007.  I. hely

                           Felnőtt OB 2008.  II. hely

 

SOK SIKERT KÍVÁNUNK A MÉG ZAJLÓ IFJÚSÁGI BAJNOKSÁG MEGNYERÉSÉHEZ!!

  

OB= országos bajnokság

MK= Magyar Kupa

 

 

 

 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa1810
mod_vvisit_counterHéten4688
mod_vvisit_counterHónapban31350
mod_vvisit_counterÖsszes3272779

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink