Skip to content
Kettős aranyérem. Gyakorlóiskolások sikere! PDF Nyomtatás

Hétvégén rendezték iskolánkban a megyei bajnokság 4-es döntőjét nagypályán . A főleg minis korúakból álló csapat magabiztosan nyerte a döntőt, hasonlóan a diákolimpiai megyei döntőhöz.

Megyei bajnokság végeredménye 1 E.K.F. Gyakorlóiskola Eger 2.Kazincbarcika 3.Pétervására 4. Lenkey Eger %. 6. Gyöngyös , AGRIA RC Városi Sportiskola

Megyei Diákolimpia 1. E.K.F. Gyakorlóiskola,2.Atkár 3.Bélapátfalva 4.Gyöngyös  A csapat így bejutott az országos elődöntőbe ,melyet iskolánkban rendeznek május elején. A csapat tagjai Angyal Virág, Benedek Réka, Gacsal Emese, Nagy Orsolya, Kovács Kincső, Riczkó Gabriella ,Petrenkó Brigitta,Verebélyi Tünde, Pap Bettina ,Gáspár Henrietta,Felkészítő Vajda Tiborné.

 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa1814
mod_vvisit_counterHéten4692
mod_vvisit_counterHónapban31354
mod_vvisit_counterÖsszes3272783

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink