Skip to content
Szép sikerek az úszók megyei döntőjén PDF Nyomtatás

Hétfőn január 23-án zajlott az úszók diákolimpiai döntője az első és a második korcsoportban. Tanulóink az 1. korcsoport 6 megszerezhető aranyérméből 4-et megszereztek, és ezzel kivívták a részvételi jogot az országos döntőn való részvételre.

Képek megtekinthetők a fényképalbumban.

Eredmények:

1. korcsoportos :
50m  fiú gyors         1.hely Kovács Kristóf
50m  fiú hát             1.hely Kovács Kristóf
50m  leány  mell      1.hely Kovács Gréta
50m leány hát          2.hely kovács Gréta
50m fiú mell             1.Burkus Bence
 
úszott még egyéni számban: Blaskó Nicol, Bisztricki Sára, Kovács Kira, Budai Zalán
 
2. korcsoport:
50m fiú hát                         2.hely    Angyal Mátyás
fiú váltó 4y50m                   2.hely   Angyal Mátyás
                                                        Szőke Ákos
                                                        Bögös  Zsombor
                                                        Bisztricki Áron
 
egyéni számban úszott még: Dobi Dorina, Szöke Ákos.
 

 
< Előző   Következő >

 

Let's click


Iskolánk a Comenius „Iskolai együttműködések” projekt keretében másik négy európai uniós oktatási intézménnyel együtt vesz részt a „Let’s click”
elnevezésű, két éves programban. A sikeres pályázatot követően a Tempus Közalapítvány anyagi támogatásával kerülhet sor az együttműködésre. A projekt az „Egész életen át tartó tanulás” program részeként valósul meg – litván, észt, lengyel és portugál partnerekkel. A projekt munkanyelve az angol; fő célja a természettudományos tantárgyak tanulásának motiválása.
Az alábbi linken található a projekt közös weboldala, amely az öt partneriskola tanárai és diákjai által készített anyagokkal folyamatosan bővül. Az oldalon található közös webszótár, természettudományos webkvíz, fotók, videók, prezentációs anyagok.


Látogatók

mod_vvisit_counterMa1852
mod_vvisit_counterHéten4730
mod_vvisit_counterHónapban31392
mod_vvisit_counterÖsszes3272821

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?

Google Analytics

 

 

Partnereink